Kütüphane - Okul Zil - Web

Otomasyon Çözümleri

Soft-Ge Okul Zil


Soft-Ge Okul Zil

    
Okullar, Yurtlar, Dershaneler ve diğer eğitim kurumları için tasarlanmış zil programıdır. Bilgisayarınız ve bir amfi aracılığıyla kuracağınız sistemle okulunuza otomatik bir zil sistemi kurabilirsiniz. Melodileri değiştirebilir, tenefüslerde müzik yayını yaptırabilirsiniz. Bu ve daha fazlası Soft-Ge Okul Zil Programında.

Ücretsiz Güncelleme Desteği
Program için her yıl veya herhangi bir şekilde ek bir ücret gerektirecek ekstra maliyetler çıkarmaz. Ürünü bir defa satın altıktan sonra çıkan tüm güncelleme ve yenilikler için tekrar ücret talep edilmez. Buda okullarımızın kısıtlı bütçelerini her yıl program bedeli ödemek zorunda bırakmaz. 

Öğretim Türü
Program ikili öğretim veren eğitim kurumları için zil ayarlarını daha kolay yapabilmenizi sağlar.

Zil Sesleri
Ayrı ayrı ayarlanabilen ve mp3, wav, wma, mid dosyalarını istenilen sürede çalabilen öğrenci giriş, çıkış, öğretmen giriş zilini istediğiniz müzikleri ayarlayabilir veya isterseniz Soft-Ge Okul Zil' in hazır müziklerini kullanabilirsiniz. Bunun yanında ses seviyelerinide kendiniz ayarlayabilir, hoparlörlerinize ayrı şiddetde ses verebilirsiniz.

Anons Ekleme
İsterseniz zillerin sonuna anons ekleyebilirsiniz. Öğrenciler derse girerken, dersten çıkarken veya öğretmenler derse girerken.

Toplanma Zili
Öğrencilere dersten önce bahçade toplanmaları için istedeğiz süre önceden toplanma zili çalabilirsiniz.

Müzik Yayını
Tenefüslerde daha önceden oluşturduğunuz çalma listelerinden birini müzik yayını olarak kullanabilirsiniz.

Sınav Zili
Kurumunuzda yapılan sınavlarda sınav zili ayarlayarak sınav başlangıç ve bitiş saatlerinde zil çalmasını sağlayabilirsiniz.

İstiklal Marşı
Dört farklı günde istenilen saatte İstiklal Marşı'nı sözlü ve ya sözsüz olarak çaldırabilirsiniz

Otomatik Başlama
Eğer isterseniz programınız siz bilgisayarınızı çalıştırdığınız anda kendisi otamatik olarak bşlayarak zil sistemini devreye sokabilir.

İstenmeyen Sesleri Engelleme
Ders sırasında programın kurulu olduğu bilgisayarda herhangi bir çalışma yapılıyorsa ve çalışma esnasında istenmeyen seslerin dışarıya verilmesini engeller.

Ders Giriş-Çıkış Saatlerini Oluşturma
Soft-Ge Okul Zil ders giriş-çıkış tablosunu oluşturmayı işkence haline getirmekten kurtarır. Size pratik kurulum sihizbazı rehberlik ederek bir kaç fare hareketiyle zil tablonuzu kolayca oluşturusunuz adobe cs6 master collection full. Ayrıca programınızın en güçlü özelliği de budur. Ders giriş-çıkış saatlerinde yapacağınız değişiklikleri bir kaç tıklamayla programa uygulayabilir üstelik çnceki ayarlarınızı da kaydederek daha sonra geri çağırıp kullanma şansına da sahipsiniz. Yani kurumunzda farklı zamanlarda farklı giriş çıkış saatleri uyguluyorsanız bunları oluşturup kaydederek istediğiniz zamanlarda sadece kaydettiğiniz tabloyu çağırmanız yeterli.

Yazdırma Desteği
Ders giriş-çıkış tablosunu dilerseniz bilgisayarınıza bağlı yazıcıdan çıkartabilir, kurumunuzda bunları duyurmak için yeniden başka bir programda elle yazmak zorunda kalmazsınız.

Ayar Kaydetme ve Kopyalama

Yaptığınız ayarlamarı kaydederek daha sonra tekrar kullanabilirsiniz. Örneğin yaz ve kış saati uygulamarında yaptığınız ayarı kaydedip kullanacağınız zaman çağırmanız yeterli.
Bir güne yaptığınız bir ayarı başka gün veya günlere kopyalayarak farklı günlerde uygulanan farklı giriş-çıkış saatlerini kolaylıkla ayarlayabilirsiniz. Böylece aynı ayarı defalarca yapmaktan kurtulursunuz.

Tenefüs Sürelerini Ayarlayabilme
Her tenefüsün süresini ayrı ayrı ayarlayabilirsiniz. Üstelik bunu hiç klavye kullanmadan bir kaç fare hareketiyle tüm tenefüs sürelerini kolayca ayarlayabilirsiniz.

Zil Listeleri
Soft-Ge Okul Zil gelişmiş bir müzik çalara sahiptir https://pharmacieviagra.... Soft-Ge Okul Zil' de tıpkı bir müzik çalar programı gibi çalma listeleri oluşturabilir, bunları tenefüslerde müzik yayını için kullanabilir. Üstelik programın bu özelliğini masaüstü müzik dinleme aracı olarakda kullanabilirsiniz.

Şimdi Çal (Anlık Zil Çalma)
İİstenilen zil sesini(derse griş,çıkış, öğretmen zili) ayarlanan süre dışında herhangi bir zamanda elle çalabilirsiniz. Bunun yanında İstiklal Marşı, siren, onuncu yıl marşı, saygı duruşu müziklerini program üzerinden çaldırabilirsiniz.

Uyarı Sistemini Devre Dışı Bırakma
Program kapatılmadan sadece uyarı sistemini devre dışı bırakabilir, İstediğiniz saatlerdeki zilleri kapatabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler: Zil Programı, Okul Zil Programı, E-okul zil programı,windows 7 uyumlu zil programı, müzik yayını, öğrenci zili,öğretmen zili

Referanslarımız